اخبار خودرو

محاسبه قيمت هزينه كارشناسي خودرو در محل

هزينه كارشناسي خودرو در محل با توجه به نوع ماشين و آپشنال بودن آن متفاوت مي باشد. به عنوان مثال در خودرويي مانند پرايد كه يك خودرو معمولي است و در آن هيچ نوع سيستم آپشنالي به كار نرفته به طبع هزينه كارشناسي خودرو در اين ماشين نسبت به يك خودرو اتومات آپشنال دنده اتومات با انواع سيستم هاي رفاهي به كار رفته در آن كه نياز به بررسي بيشتري هم دارد متفاوت مي باشد.

تصوير كارشناسي خودرو

همه ما در جامعه امروز نيازمند يك اتومبيل شخصي براي رفع نيازهاي روزمره خود هستيم و در زندگي خود يك مليغي را به خريد خودرو اختصاص مي دهيم. گاهي بودجه ما به اندازه اي نيست كه بتوانيم يك اتومبيل صفر كيلومتر تهيه كنيم يا براي خريد اتومبيل دست دوم استراتژي خاص خود را داريم. اما در مقابل با نخريدن خودرو صفر كيلومتر نمي خواهيم هزينه هاي گزافي براي تعمير اتومبيل دست دوم و كاركرده بپردازيم. از اين حيث به دليل كلاهبرداري هاي دلالان و عدم صداقت فروشنده نيازمند يك كارشناس خودرو هستيم تا هر آنچه را از ديد يك خريدار در خريد اتومبيل پنهان مي ماند را بررسي كرده و با خيالي آسوده يك خريد ايمن داشته باشيم و بهاي واقعي خودرو مورد نظر را بپردازيم.

كارشناسي خودرو همان طور كه قبلا هم به آن اشاره كرده ايم شامل بررسي رنگ، بدنه، فني، كيلومتر و آپشن ها مي شود.

اتوناين با برخورداري از تجربه اي والا در اين امر و همچنين كارشناسان مجرب به طور قطع بهترين و ايمن ترين راه براي خريد خودروي كاركرده سالم مي باشد.

شايان ذكر است در سامانه كارشناسي خودرو اتوناين هزينه كارشناسي يك مبلغ ثابت مي باشد و فاقد ماليات بر ارزش افزوده و غيره است.

همچنين هزينه اياب و ذهاب كارشناسان در محل (در شهر تهران) بر عهده خود اين مركز مي باشد و تنها در صورت تنظيم قولنامه يك مبلغي علاوه بر هزينه كارشناسي خودرو از خريدار گرفته خواهد شد.

اطلاع از هزينه  كارشناسي خودرو ،حق مسلم خريدار مي باشد و به همين خاطر بر آن شديم تا مراحل كارشناسي خودرو را براي شما مشتريان عزيز شرح دهيم.

كارشناسي خودرو در اتوناين

  • بررسي رنگ خودرو
  • بررسي بدنه و كارشناسي فني خودرو
  • بررسي كيلومتر و آپشن ها
  • كاركرد صحيح موتور ماشين و قطعات فني
  • تست ماشين در حركت و موارد مشابه

در مركز اتوناين كارشناسي تمامي موارد مذكور به بهترين شكل انجام خواهد گرفت  و اين قول را خواهيم داد كه در برابر هزينه اي كه براي كارشناسي خودرو مي پردازيد خريدي ايمن و مطمئن خواهيد داشت.

شما به عنوان خريدار، اتومبيل دلخواهتان را به هر طريقي (اينترنت، آگهي و…) پيدا مي كنيد و از آن بازديد مي كنيد، اگر مورد پسند شما قرار گرفت با سامانه كارشناسي خودرو اتوناين تماس برقرار مي كنيد و كارشناسان اين مركز ظرف مدت ۳۰ تا ۴۵ دقيقه در محل شما حضور پيدا مي كنند  و پس از چكاپ اتومبيل، شما را از ايرادات احتمالي و قيمت مناسب خودرو مطلع مي سازند . با ذكر موارد ياد شده شما بدون داشتن دانش فني، با ديد باز اقدام به خريدي مطمئن خواهيد كرد و در آخر با توجه به قيمت و نوع كارشناسي خودرو هزينه كارشناسي خودرو را پرداخت مي نماييد.

متقاضيان محترم اتوناين با پرداخت هزينه كارشناسي خودرو در محل ميتوانيد از خدمات زير بهره مند شويد:

قدم اول: تعيين رنج قيمتي خودرو انتخابي

در مرحله نخست كارشناس با توجه به برند خودرو، نرخ دلار روز، سال توليد خودرو، ميزان كاركرد كه اغلب با دياگ زدن مشخص مي شود و نظر به سلامت ظاهري خودرو ارزيابي مي شود.

قدم دوم:ارزيابي رنگ شدگي خودرو انتخابي

براي اطمينان از رنگ شدگي خودرو كارشناسان ما با در اختيار داشتن تجهيزات لازمه تمامي قسمت هاي خودرو را بررسي كرده و به شما اين اطمينان را مي دهند كه هيچ قسمتي از ماشين از ديد او پنهان نماند و شما را از نتيجه آن مطلع سازد.

قدم سوم: ارزيابي خودرو از لحاظ فني

براي مطمئن شدن سلامت خودرو از لحاظ فني معمولا مشتريان خودرو را نزد يك مكانيك مي برند تا آن ها را از ايرادات احتمالي خودروي انتخابي مطلع سازد. ولي ما براي سهولت حال شما مشتريان عزيز خدمات كارشناسي فني خودرو را هم در پكيج خدمات خود قرار داده ايم و كارشناسان ما خودروي انتخابي شما را از لحاظ موتور و گيربكس و… مورد بررسي قرار مي دهند.

علاوه بر اين تمامي قسمت هاي سيستم خنك كاري و رادياتور، ترمز و فرمان، سيستم تعليق و چرخ ها كه از مهمترين بخش هاي فني يك خودرو به شمار مي رود را بررسي نموده تا اگر دچار مشكل اساسي بود به شما اطلاع دهند.

در صورت ايرادات اساسي در بخش هاي فني خودرو به شما توصيه مي كنيم از خريد آن خودرو صرف نظر نماييد كه خريد آن يك اشتباه محض است.

قدم چهارم: بررسي مدت بيمه نامه و وضعيت لاستيك ها

در زمان خريد خودرو اصولا اگر اتومبيلي كمتر از ۳ تا ۴ ماه بيمه داشته باشد در حقيقت آن اتومبيل فاقد بيمه تلقي مي گردد كه با توافق طرفين هزينه ۶ ماه بيمه از مبلغ كل خودرو كسر مي گردد.

در خصوص وضعيت لاستيك ها هم در صورتي كه لاستيك ها از عاج مناسبي برخوردار نباشد طبق قيمت عرف بازار قيمت يك جفت لاستيك از مبلغ كل اتومبيل كسر خواهد شد.

البته اين دو مورد كاملا توافقي مي باشد و اگر هر دو طرف معامله تمايل داشته باشند كارشناس خودرو در اين خصوص تعيين كننده مبلغ مي باشد.

در آخر به اين مسئله توجه داشته باشيد كه قصد فروشنده از فروش خودرو دقيقا چيست؟ بهترين حالت فروش يك خودرو سالم دست دوم و كاركرده اين است كه فروشنده قصد ارتقا مدل اتومبيل خود را داشته باشد و اگر شاهد امتناع وي از تماس شما با كارشناس خودرو يا افراد خبره شد و حرف هاي ضد و نقيضي را از وي شنيديد بايستي به سلامت خودرو شك كنيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۶:۲۵ توسط:matin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :